امروز: سه شنبه، 27 شهریور 1397 ، ، Tuesday, 18 September 2018
عضویت در خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایمیلتان را وارد کنید
برترین کاربران

yalda
1.
تعداد نظرات ارسالی: 54

mona
2.
تعداد نظرات ارسالی: 29

zxcvasle
3.
تعداد نظرات ارسالی: 19

tmeisam
4.
تعداد نظرات ارسالی: 15

aramiiso
5.
تعداد نظرات ارسالی: 11
آخرین کاربران
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 613
  • تعداد کاربران : 2018
  • تعداد نظرات : 835
  • آخرین بروزرسانی : 16 آبان 1391
03
خرداد
4589 بازدید 1 نظر
29
اردیبهشت
5852 بازدید 7 نظر

نجات عروس 22 ساله از طبقه هفتم


دختر بیست و دو ساله چینی که نامزدش روز قبل از عروسی از او جدا شده بود تصمیم گرفت با لباس عروسی از پنجره طبقه هفتم یک ساختمان خودکشی کند که ماموران آتش نشانی او را نجات دادند

نجات عروس 22 ساله از طبقه هفتم

22
اردیبهشت
4784 بازدید 0 نظر

زنی که ۱۱ سال بدون صورت زندگی کرد


یک زن که در سن ۱۶ سالگی بر اثر اصابت گلوله صورت خود را از دست داده بود، اکنون صاحب یک صورت پروتزی جدید شد. کریسی استلز ۲۷ ساله از میلواکی در ایالت ارگون به طور تصادفی مورد اصابت یک گلوله که از اسلحه یکی از دوستانش شلیک شده بود قرار گرفت.

کریسی استلز ۲۷ ساله از میلواکی در ایالت ارگون به طور تصادفی مورد اصابت یک گلوله که از اسلحه یکی از دوستانش شلیک شده بود قرار گرفت. این اتفاق در سال ۱۹۹۹ اتفاق افتاد و حفره بزرگی روی صورت این نوجوان و در مکان‌هایی که چشم‌ها و بینی قرار داشت به وجود آورد.بعد از این اتفاق خانم استلز به کما رفت و ۶ هفته در این حالت باقی ماند.

پزشکان معتقد بودند این فقط یک معجزه است که این دختر کشته نشده است، اما متاسفانه صورت او به طور وحشتناکی آسیب دیده و از بین رفته است در اثر این حادثه کریسی بینایی خود را به طور کامل از دست داد و قسمتی از شنوایی او هم دچار اختلال شد.

10
اردیبهشت
4782 بازدید 1 نظر

پرتاب انسان بوسیله توپ


در جنوب انگلستان هنگامی که عده ای مشغول شیرین کاری دیوانه واری بودند بدلکار 23 - ساله کشته شد .مرد جوان که داخل یک توپ شده بود به ارتفاع 12 متری اسمان پرتاب شد و به جای اینکه روی محوطه تعبیه  فرود آید روی زمین فرود آمد. پس از سقوط بدلکار به بیمارستان منتقل شد او بر اثر شدت جراحات وارده در گذشت.

پرتاب انسان بوسیله توپ

28
فروردین
4969 بازدید 0 نظر
17
دی
12901 بازدید 11 نظر

خطرناکترين و وحشتناکترين رودخانه جهان Varanasi


در هند اين سرزمين هزار و يک ملت هر فرقه مراسم تشييع جنازه خود را با آداب خود برگزار ميکند. برخي هندو ها مرده هاي خود را در يک کوره جسد سوزي مي اندازند و برخي آن را به رودخانه مي فرستند. بنابراين با تجزيه اجساد تکه هاي جمجمه و استخوان هاي در اطراف ساحل رودخانه پراکنده ميشود و سگ ها از بقاياي آن مي خورد.
خطرناکترين و وحشتناکترين رودخانه جهان Varanasi


Home Feedback RSS