امروز: شنبه، 27 مرداد 1397 ، ، Saturday, 18 August 2018
عضویت در خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایمیلتان را وارد کنید
برترین کاربران

yalda
1.
تعداد نظرات ارسالی: 54

mona
2.
تعداد نظرات ارسالی: 29

zxcvasle
3.
تعداد نظرات ارسالی: 19

tmeisam
4.
تعداد نظرات ارسالی: 15

aramiiso
5.
تعداد نظرات ارسالی: 11
آخرین کاربران
آمار سایت
  • تعداد مطالب : 613
  • تعداد کاربران : 2018
  • تعداد نظرات : 835
  • آخرین بروزرسانی : 16 آبان 1391
Sajad عکسهای خبری, عجایب 4711 بازدید 0 نظر
+10

برخي اعتقاد بر اين دارند که يک نيروي حيات بخش در کالبد اين قديسين وجود دارد که آنها را قادر مي سازد تنها با نيروي روح به حيات خود ادامه دهند. وزارت دفاع هند در حال بررسي مردي است که گفته مي شد از 70 سال قبل تا کنون بدون خوردن و نوشيدن به زندگي خود ادامه داده است...

زندگی 70 ساله مرد هندی بدون آب و غذا

برخي اعتقاد بر اين دارند که يک نيروي حيات بخش در کالبد اين قديسين وجود دارد که آنها را قادر مي سازد تنها با نيروي روح به حيات خود ادامه دهند.

 

 وزارت دفاع هند در حال بررسي مردي است که گفته مي شد از 70 سال قبل تا کنون بدون خوردن و نوشيدن به زندگي خود ادامه داده است.

 

در راستاي اين بررسيها محققان بيمارستان احمدآباد هند شرايط جسمي "پرالاد جاني" را تحت کنترل گرفتند و تائيد کردند که اين مرد هندي که از 6 روز قبل در اين بيمارستان به سر مي برد تاکنون به آب و غذا دست نزده است.

به اعتقاد وزارت دفاع هند، کشف راز اين مرد هندي مي تواند به زندگي سربازاني که ناچارند در شرايط بحراني بدون آب و غذا زندگي کنند کمک کند.

به گفته پزشکاني که اين مرد را معاينه کرده اند با وجود سن بالا هيچ علامت سوء تغذيه و کم شدن آب در بدن وي مشاهده نمي شود.

"پرالاد جاني" داستان زندگي خود را اينطور تعريف کرده است که در 7 سالگي براي ماجراجويي به تنهايي همانند يک "قديس سرگردان" در دنيا خانه پدري را ترک مي کند.

برخي اعتقاد بر اين دارند که يک نيروي حيات بخش در کالبد اين قديسين وجود دارد که آنها را قادر مي سازد تنها با نيروي روح به حيات خود ادامه دهند.

"جاني" معتقد است که تحت حمايت يک رب النوع قرار دارد که وي را از طريق سوراخي در سقف دهان با اکسير ويژه غذا مي دهد.

بررسيهاي يک پزشک متخصص در عرصه مطالعات ماوراء الطبيعه، توانايي اين مرد را در زندگي بدون غذا تائيد مي کند. اين در حالي است که ساير پزشکان قادر به ارائه پاسخي مناسب براي علل اين توانايي نيستند.

براساس گزارش تلگراف، مدير موسسه فيزيولوژي وزارت دفاع هند در اين خصوص توضيح داد: "شايد اگر اين مرد به طور علمي مورد آزمايش قرار بگيرد بتواند منجر به يک کشف بزرگ علمي شود. در حقيقت اين مرد مي تواند به ما بياموزد که چگونه در شرايط دشوار به زندگي خود ادامه دهيم. به اين ترتيب قادر خواهيم بود زندگي انسانها را در مدت وقوع بلاياي طبيعي، در شرايط دشوار، زير آب و در تمام موقعيتهايي که انسان را با مشکل مواجه مي کنند نجات دهيم."

پزشکان اين بيمارستان قصد دارند اين مرد عجيب را به مدت دو هفته تحت کنترل قرار دهند. در اين مدت زمان در يک انسان طبيعي بدون آب و غذا، ماهيچه ها تحليل مي روند و بدن با کاهش شديد وزن و بي آبي مواجه مي شود.

زندگی 70 ساله مرد هندی بدون آب و غذا
دوست عزیز ، شما هنوز در سایت عضو نشده اید ؛
پیشنهاد می کنم که در سایت ثبت نام کنید و یا با اکانت خود وارد سایت شوید .
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


Home Feedback RSS